گروه وکلای مهاجرت استرالیا و نیوزیلند؛ تو-اوشنیا

اخبار 

سوالات متداول در مورد قوانین دریافت شهروندی استرالیا (اکتبر 2017)

۰۱آبان
۱۳۹۶

قانون پیشنهادی دولت استرالیا که برای اصلاح شرایط دریافت شهروندی استرالیا ارائه شده بود در17 اکتبر توسط مجلس سنای این کشور رد شد. درنتیجه کلیه درخواست های ارائه شده برای دریافت شهروندی استرالیا با همان قانون قبلی بررسی خواهند گردید. این تغییرات ممکن است برای جولای 2018 مجددا از طرف دولت درخواست گردد، لذا توصیه میکنیم که هرچه سریعتر درخواست های خود را ارائه نمایید. در این مقاله به بررسی برخی سوالات متداول و الزامات دریافت شهروندی استرالیا خواهیم پرداخت. پرسش: وضعیت قوانین وضع شده ی دولت برای تغییر شرایط دریافت شهروندی هم اکنون چگونه است؟ پاسخ: با توجه به عدم تصویت این قوانین در مجلس سنا، قوانین اجرا نمیشوند و قوانین قدیمی کماکان به عنوان اصل مورد استفاده قرار خواهند گرفت. پرسش: من پرونده خودم را برای دریافت شهروندی استرالیا ارائه کرده ام، شرایط من چگونه خواهد شد؟ پاسخ: اگر شما درخواست خود را برای شهروندی استرالیا ... ادامه »

بررسی و تحلیل دعوتنامه های ارسال شده در سپتامبر 2017

۰۶مهر
۱۳۹۶

نتایج دور دوم  SkillSelect در تاریخ 20 سپتامبر منتشر شد. برای اکثر مشاغل، امتیاز مورد نیاز به همان شکل قبلی ادامه یافته است، اما امتیاز مورد نیاز برای حسابداران برای دریافت دعوتنامه به 85 امتیاز افزایش یافته است. این مقاله به تحلیل آخرین وضعیت دعوت نامه های ارسال شده SkillSelect  خواهد پرداخت  امتیاز مورد نیاز برای برای مشاغل non-pro rata، به منظور دریافت دعوت نامه برای ویزای ساب کلاس189 در 65 امتیاز باقی مانده است. با این حال خبر خوش اینکه زمان انتظار با این امتیاز در حال حاضر به 1 هفته کاهش یافته، بنابراین انتظار می رود که امتیاز مورد نیاز در دور بعدی دعوتنامه ها به 60 امتیاز کاهش یابد. بیشتر مشاغل pro rata در امتیاز قبلی باقی خواهند ماند، اما حسابداری از امتیاز 75 که در دو دور قبلی نیاز داشت به امتیاز 85 افزایش یافته است. تعداد دعوت نامه های صادر شده در این دور همان تعداد دور قبلی (239) عدد می باشد که کمی دور از ذهن به نظر میرسد. چراکه بر ... ادامه »

بررسی و تحلیل دعوتنامه های ارسالی در 23 آگوست سال 2017

۱۰شهریور
۱۳۹۶

نتایج ارسال دعوتنامه مربوط به دوره 23 آگوست از SkillSelect منتشر شده است.   در این دوره مشاهده میکنیم که برای کمک به متقاضیان مهاجرت، امتیازات مورد نیاز برای ویزای 189 شروع به کاهش نموده اند. این مقاله به تحلیل و بررسی آخرین نتایج ارسال دعوتنامه ها در برنامه  SkillSelect در سال 2017-2018 خواهد پرداخت و همچنین نگاهی خواهیم داشت به نکات مهم و زمان انتظار برای شغل های پر مخاطب برنامه مهاجرت استرالیا .   ویزای ساب کلا 189 برای مشاغل Non Pro Rata برای مشاغل Non Pro Rata ، حداقل امتیاز برای دریافت دعوتنامه برای ویزای مهارتی 189 در آخرین دور از 70 به 65 امتیاز کاهش یافته است. زمان انتظار نیز برای دریافت دعوتنامه با 65 امتیاز حدود 30 هفته است، اما ما انتظار داریم که در طی چند دور بعدی این زمان به طور قابل ملاحظه ای کاهش یابد. همچنین در نهایت، انتظار داریم حداقل امتیاز مورد نیاز به 60 کاهش یابد، اما کمی دشوار است که پیش بینی کنیم این احتمال در چه زمانی اتفاق ... ادامه »

بررسی وضعیت دعوتنامه های Skill select در جولای و آگوست 2017

۰۳شهریور
۱۳۹۶

دوره سوم دعوتنامه های SkillSelect برای برنامه مهاجرت به استرالیا در سال 2017-18 بسیار متفاوت از سال گذشته است.   ما در این دوره شاهد ارسال دعوتنامه های کمتری هستیم و نیاز به نمره های بالاتری را برای این دعوت نامه در برنامه مهاجرتی 189 در مقایسه با سال گذشته شاهدیم. این درحالی است که سقف برخی از رشته ها برای تعدادی از مشاغل اصلی افزایش یافته است.   در این مقاله ما تلاش میکنیم که به بررسی سه بخش در مرحله سوم دعوت نامه ها بپردازیم و نشان خواهیم داد که چه چیزی در دورهای آینده برای محبوب ترین شغل های استرالیا مورد انتظار می باشد.  این مقاله همچنین نگاهی خواهد داشت به آخرین آمار متقاضیان ایالتی در استرالیا.   دعوتنامه های مستقل ساب کلاس 189 در مقایسه با برنامه سال 2017-2016، دعوت نامه های بسیار کمتر تاکنون برای صدور ویزا در کلاس Subclass 189 ارسال شده است. در سال 2017 تنها 1000 دعوت نامه در ماه های جولای و آگوست  برای مهاجرت به استرالیا در ... ادامه »

اتمام ظرفیت پذیرش در ACT (کانبرا )

۳۱مرداد
۱۳۹۶

برنامه مهاجرت ACT در حال حاضر برای متقاضیان خارج از استرالیا بسته شده است. در تاریخ 23 آگوست 2017  برنامه پذیرش متقاضیان مهاجرت به ACT برای مهاجرت استرالیا در سال مهاجرتی 2017 – 2018 پایان یافت. بنابر این اگر شما در خارج از استرالیا زندگی می کنید، وبرای مهاجرت به استرالیا قصد ارائه درخواست به عنوان متقاضی برای استفاده از اسپانسرشیپ ACT را داشتید (subclass 190) متاسفانه امکان ارائه این درخواست را از دست داده اید و باید تا زمان شروع و باز شدن مجدد این برنامه در سال 2018 منتظر بمانید. اگر شما قبل از بسته شدن برنامه درخواست خود را ارائه نموده اید و وضعیت پرونده شما در حالت "در حال انجام است" می باشد، درخواست باید ارائه شود، و هزینه خدمات هم پیش از ساعت 11:59 (AEST) پنجشنبه 24 آگوست 2017 پرداخت شود. توجه نمایید که کلیه مدارک باید به صورت کامل ارائه گردند چرا که پس از ارائه مدارک، شما امکان اضافه کردن چیزی به پرونده مهاجرتی را نخواهید ... ادامه »

اتمام ظرفیت پذیرش مهاجران خارجی در ACT (کانبرا )

سقف برنامه ریزی شده برای مشاغل مورد نیاز استرالیا در سال 2017-2018

۱۵مرداد
۱۳۹۶

  اداره مهاجرت استرالیا در نهایت سقف مشاغل مورد نیاز خود را برای سال های 2017 و 2018 منتشر نمود. به نظر می رسد اخبار خوبی برای حسابداران، مهندسان نرم افزار و مهندسان مکانیک وجود دارد و سقف این رشته ها به صورت قابل توجهی افزایش یافته است. بررسی و تحلیل ها بر روی نتایج منتشر شده برنامه ارسال دعوت نامه ها در دوازدهم ژوئیه هم نشان میدهد که درحال حاظر برای دریافت دعوت نامه به حداقل امتیاز نیاز دارند.   مشاغل تناسبی: ظرفیت پذیرش برای این نوع مشاغل افزایش یافته است و کاملا محتمل است که امتیاز مورد نیاز این رشته ها نیز نسبت به دوره زمانی مشابه در سال های 2016 و 2017 کاهش یابد. حسابداران: افزایش از 2285 به 4785 مهندسین صنایع، مهندسین مکانیکی و تولید: با افزایشی 639 نفری به 2178 نفر افزایش یافته است برنامه نویسان نرم افزار و اپلیکیشن نویسان: با افزایش 540 نفر به 6202 افزایش یافته است تحلیلگران کسب و کار و سیستم های ICT: افزایش 92 نفر و رسیدن به ... ادامه »

تغییرات جدید در لیست مشاغل مورد احتیاج برای ویزاهای ۱۸۹، ۱۹۰ و ۴۸۹

کسب شهروندی استرالیا دشوارتر می‌شود

  ۱   ۲   ۳