گروه وکلای رسمی و ثبت شده مهاجرت استرالیا؛ تو-اوشنیا

اخبار 

کسب شهروندی استرالیا دشوارتر می‌شود

۳۰فروردین
۱۳۹۶

استرالیا روند کسب شهروندی این کشور را دشوارتر خواهد کرد. این اقدام در چارچوب بازنگری در روند مهاجرت به این کشور صورت می‌گیرد. مالکوم ترنبول، نخست وزیر استرالیا، گفته کسانی که در صدد کسب اقامت و شهروندی از این کشورهستند باید آزمون‌های دشوارتری را در مورد مهارت‌های زبان انگلیسی بگذرانند. او افزوده که این افراد همچنین باید نشان دهند که به "ارزش‌های جامعه استرالیا" پایبند هستند. داوطلبان کسب شهروندی قبل از درخواست شهروندی باید ۴ سال به عنوان "مقیم   ادامه »

استرالیا صدور ویزای کار موقت را لغو می‌کند

۲۹فروردین
۱۳۹۶

دولت استرالیا صدور ویزای کار موقت را متوقف کرده است . روز سه‌شنبه، ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل)، مالکوم ترنبول، نخست وزیر استرالیا، گفت که دولت تصمیم گرفته است تا صدور ویزای کار موقت را متوقف کند و به جای آن برنامه‌ای را به اجرا بگذارد که طبق آن، صدور ویزا مستلزم آشنایی بهتر با زبان انگلیسی و مهارت کاری بالاتر خواهد بود. نخست وزیر استرالیا گفته است که "اصلاحات مورد نظر ما تنها یک هدف دارد: تاکید بر شغل برای استرالیایی و ارزش‌های استرالیایی." او افزوده است که   ادامه »

به حد نصاب رسیدن برخی‌ مشاغل مورد نیاز مهاجرت

۵فروردین
۱۳۹۶

طبق آخرین اعلامیه اداره مهاجرت استرالیا مشاغل زیر به حد نصاب خود رسیده و تا جولای ۲۰۱۷ دعوتنامه ای‌ برای باز کردن پرونده مهاجرت برای این رشته‌ها صادر نخواهد شد.    263111 Computer Network and Systems Engineer 263112 Network Administrator 263113 Network Analyst 233911 Aeronautical Engineer 233912 Agricultural Engineer 233913 Biomedical Engineer 233914 Engineering Technologist 233915 Environmental Engineer 233916 Naval Architect 233999 Engineering Professionals nec  شایان ذکر است که همچنان متقاضیان میتوانند پرونده اسسمنت خود را باز کرده و بعداز جولای ۲۰۱۷ نبست به باز   ادامه »

آخرین وضعیت ارسال دعوتنامه برای ویزاهای مهاجرت از طریق مهارت - فروردین ۱۳۹۶

۱فروردین
۱۳۹۶

ادارهٔ مهاجرت استرالیا آخرین گزارش ارسال دعوتنامه مهاجرت از طریق مهارت را در وبسایت خود منتشر کرده است. اکثر دعوتنامه ویزای ۱۸۹ بر اساس ۶۰ امتیاز ارسال شده است. البته رشته‌های"تناسبی" از این قاعده مستثنی میباشند. رشته‌های تناسبی رشته‌های هستند که بدلیل تعداد بالای متقاضی و از طرفی‌ ظرفیت کم، تنها تعداد محدودی دعوتنامه در هر ماه دریافت میکنند که این دعوتنامه‌ها عموما برای متقاضیانی که بالای ۶۰ امتیاز دارند ارسال میشود.   آنالیز دعوت این   ادامه »

آخرین وضعیت ارسال دعوتنامه برای ویزاهای مهاجرت از طریق مهارت

۳۰دی
۱۳۹۵

ادارهٔ مهاجرت استرالیا آخرین گزارش ارسال دعوتنامه مهاجرت از طریق مهارت را در وبسایت خود منتشر کرده است. بر اساس این گزارش در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ تعداد ۱۸۵۹ دعوتنامه برای ویزا ۱۸۹ صادر شده است که در مقایسه با تعداد دعوتنامه تاریخ ۷ دسامبر به میزان ۶۰۶ عدد بیشتر می‌باشد.   اکثر دعوتنامه ویزای ۱۸۹ بر اساس ۶۰ امتیاز ارسال شده است. البته رشته‌های"تناسبی" از این قاعده مستثنی میباشند. رشته‌های تناسبی رشته‌های هستند که بدلیل تعداد بالای متقاضی و از   ادامه »

احتمال تغییر در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا

۱۱آذر
۱۳۹۵

طبق آخرین اعلامیه ادارهٔ آموزش و پرورش استرالیا، احتمالا ۵۲ رشته از لیست مشاغل مهاجرت حذف خواهند شد. ادارهٔ آموزش و پرورش استرالیا، هر سال لیست مشاغل مورد نیاز مهاجرت را بازبینی کرده و بر اساس وضعیت بازارِ کار پیشنهادات خود را به اداره مهاجرت اعلام می‌کند.   در لیست پیشنهادی برای سال آینده رشته‌های زیر حذف شده اند : اکثر رشته‌های مهندسی‌ حسابداری و حسابرسی آشپزی علوم آزمایشگاهی اکثر رشته پزشکی‌ رشته‌های پیراپزشکی حقوق و   ادامه »

ویزای موقت جدید برای والدین

۹مهر
۱۳۹۵

ادارهٔ مهاجرت استرالیا قصد دارد از جولای ۲۰۱۷ ویزای جدیدی برای والدین افراد مقیم استرالیا ارائه کند.   این ویزا یک ویزای موقت ۵ ساله می‌باشد که همانند ویزای توریستی شخص متقاضی حتما باید بیمه درمانی از استرالیا به همراه داشته باشد. همچنین حتما باید حداقل یکی‌ از فرزندان متقاضی در استرالیا اقامت دائم و یا شهروندی داشته باشد.   بر خلاف ویزای توریستی ، والدینی که با این ویزا به استرالیا وارد میشوند، احتیاجی به گذراندن ۶ ماه از هر ۱۸ ماه در خارج از   ادامه »

لیست اسپانسرشیپ ایالت کانبرا بروی متقاضیان خارج از استرالیا بسته شد

۲۶شهریور
۱۳۹۵

تنها ۱۰ روز بعداز اعلام لیست اسپانسرشیپ ایالت کانبرا(ACT) استرالیا، این ایالت اعلام کرد که این لیست برای متقاضیان خارج از استرالیا تا سال ۲۰۱۷ بسته خواهد بود.   متقاضیان اسپانسرشیپ در داخل استرالیا همچنان میتوانند پرونده خود را برای بررسی به این ایالت ارسال کنند.   این قانون شامل پرونده‌های در جریان این ایالت نخواهد شد.   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ادامه »

لیست جدید مشاغل مورد نیاز ایالتACT استرالیا

۱۰شهریور
۱۳۹۵

ایالت کانبرا (ACT) لیست جدید مشاغل مورد نیاز خود را برای ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹ اعلام کرد. طبق این لیست جدید، مشاغل زیر برای اسپانسرشیپ باز شده اند: Corporate Services Manager Human Resource Adviser Recruitment Consultant Workplace Relations Adviser Graphic Designer Illustrator Multimedia Designer Web Designer Industrial Engineer Mechanical Engineer Production or Plant Engineer و مشاغل زیر از لیست حذف شده اند که بدین معنیست که امکان اسپانسر گرفتن از این ایالت برای این رشته‌ها وجود ندارد: Sales and Marketing Manager Advertising Manager Public Relations Manager Engineering Manager Cafe or Restaurant   ادامه »

تغیرات در لیست اسپانسرشیپ ایالت استرالیایی جنوبی

۳تیر
۱۳۹۵

از تاریخ ۴ جولای ۲۰۱۶، ایالت استرالیا جنوبی شرایط جدیدی برای اسپانسرشیپ در نظر خواهد گرفت. به عنوانه مثال، متقاضیان رشتهٔ کامپیوتر باید حتما ۶۵ امتیاز داشته باشند تا بتوانند برای ۵ امتیاز اسپانسرشیپ اقدام کنند. به عبارت دیگر اگر متقاضی بدون اسپانسرشیپ ۶۰ امتیاز دارد، نمی‌تواند برای گرفتن ۵ امتیاز این ایالت اقدام کند.   این قانون برای اشخاصی‌ که در حال حاضر در ایالت استرالیا جنوبی مشغول کار هستند و یا مدرک تحصیلی‌ از این ایالت دارن اعمال   ادامه »

  ۱   ۲   ۳