مهاجرت از طریق ویزای مهارت و تخصص کاری

ویزای مهارت کاری استرالیا یا ویزای تخصص استرالیا به افرادی تعلق می گیرد که قصد دارند از طریق یک تخصص و مهارت کاری به استرالیا مهاجرت کنند. مهاجرت از طریق مهارت (General Skilled Migration) بزرگترین بخش منفرد برنامه مهاجرت به استرالیا را تشکیل می دهد.  روش های کاملا قانونی در رابطه با مهاجرت از طریق ویزای کاری و تخصص کاری (ویزای مهارت کاری استرالیا یا ویزای تخصص استرالیا ) گروه وکلای مهاجرتی تو-اوشنیا (وکیل رسمی مهاجرت استرالیا و نیوزیلند) به شرح زیر است، همچنین میتوانید در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

حداقل شرایط برای مهاجرت از طریق کار و اخذ ویزای کار در استرالیا

ارزیابی مهارت ها در حرفه مورد نظر در فهرست مهارت های حرفه ای
 سن زیر ۴۵ سال
توانایی در زبان انگلیسی

 
برای اکثر تقسیم بندی های GSM لازم است که متقاضی نمره قبولی را در آزمون امتیازی GSM کسب کند. به این علت ویزاهای GSM اغلب به ویزاهای "امتیازی" معروف هستند.
 
تقسیم بندی های ویزای GSM به قرار ذیل است:
 

ویزای (دائمی) مهارتی مستقل (ویزای شماره ۱۸۹)

ویزای (دائمی) مهارتی ایالتی‌ (ویزای شماره ۱۹۰)

ویزای (مشروط) مهارتی برای مناطق کم جمعیت (ویزای شماره ۴۹۱)

ویزای (موقتی) مهارتی برای فارغ التحصیلان (ویزای شماره  ۴۸۵ و ۴۷۶)

  سرویس آن لاین SkillSelect

با معرفی سرویس آن لاین SkillSelect در اول جولای سال  ۲۰۱۲، تغییرات مهمی در فرآیند تقاضا برای ویزای مهارتی ایجاد شد. طبق مراحل جدید، از مهاجران پس از  تسلیم اظهار علاقه مندی (EOI) خود دعوت می شود تا برای یکی از ویزاهای مهاجرتی جدید که دارای آزمون های امتیازی می‌باشد تقاضا دهند.
 
به عبارت دیگر، به جای ارائه تقاضا برای یک ویزا، افراد در ابتدا جزئیات مشخصات خود را به صورت آن لاین و از طریق تسلیم اظهار علاقه مندی ثبت می کنند. در اظهار علاقه مندی، افرادی که قصد مهاجرت دارند، اطلاعات ابتدائی خود را اعلام می کنند. در صورتیکه این افراد متقاضی ویزای مهاجرتی مهارتی باشند که نیازمند گذراندن آزمون های امتیازی می‌باشد می توانند به مهارت ها و ویژگی های خود امتیاز دهند. سپس از متقاضیان خواسته می شود که برای اخذ ویزا تقاضا دهند.

 اظهار علاقه مندی به معنی ارائه تقاضا برای ویزا نیست. در صورتیکه از شما خواسته شود که برای ویزا تقاضا دهید، باید بتوانید صحت ادعاهای خود را که در " اظهار علاقه مندی" بیان کرده اید، اثبات کنید.   
 
 
 
 
 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.