گروه وکلای مهاجرت استرالیا و نیوزیلند؛ تو-اوشنیا

ویزای دانشجویی


بورسیه های تحصیلی اسپانیا    ۱۳۹۷/۶/۷
کشور اسپانیا دارای مراکز مهم آموزشی در سطح اروپا و دنیا می باشد که در سالهای اخیر در بسیاری از رشته ها از جمله پزشکی و اقتصاد زبانزد محافل مهم علمی جهان به شمار میآید. با توجه به شرایط دانشگاه های اسپانیا و امکان ادامه تحصیل در اسپانیا در مقاطع تکمیلی به زبان انگلیسی ،این کشور فرصتی قابل اعتنا به متقاضیان ادامه تحصیل در اروپا ارائه می دهد و در این بین وزارت علوم ایران نیز در جدیدترین لیست دانشگاه های مورد تائید خود بیش از ۳۰دانشگاه دولتی و ...ادامه »
0
دیدگاه
تحصیل پزشکی در اروپا    ۱۳۹۷/۶/۳
تحصیل پزشکی در اسپانیا، یکی از زیباترین کشورهای اروپایی برای دانشجویان خارجی امکان پذیر است.. اسپانیا با داشتن قومیت غنی، میراث فرهنگی و ترکیب قدرتمند از تاثیرات متنوع، یکی از بزرگترین جاذبه های مردم جهان است. اگر فرد استانداردهای استثنایی کیفیت آموزشی ارائه شده، توسط سیستم رقابتی آموزش و پرورش در اسپانیا را در نظر بگیرد، می تواند از مزایای تحصیل در اسپانیا، استفاده کند. مطالعات مختلف نشان داده است که تحصیل در اسپانیا می تواند تاثیر ...ادامه »
0
دیدگاه
تحصیل در اروپا    ۱۳۹۷/۵/۱۰
اروپا با سایقه ی طولانی در آموزش هدف بسیاری برای ادامه تحصیلات و مهاجرت می باشد. اروپا جایی است که قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه دنیا در آن واقع شده است، قدیمی ترین دانشگاه جهان یعنی دانشگاه بولونیا ایتالیا با سابقه ی حدود 950 سال، در این قاره واقع شده است. تحصیل در اروپا از لحاظ های دیگر مثل شرایط کار ، سرمایه گذاری و غیره نیز جذابیت هایی برای افراد دارد. هم اکنون تحصیل در برترین دانشگاه های دنیا کاری غیر ممکن نیست، موسسه حقوقی توسعه گران ...ادامه »
0
دیدگاه
دریافت ویزای دانشجویی    ۱۳۹۶/۴/۷
من میخواهم که برای ویزای دانشجویی اقدام کنم آیا از هر دانشگاه یا موسسه ای که پذیرش بگیرم ویزای دانشجویی به من میدهند؟ یعنی حتی برای دوره های کوتاه مدت هم میتوانم پذیرش بگیرم یا نه؟
2
دیدگاه
تفاوت بورسیه و اسکالر شیپ    ۱۳۹۶/۳/۵
دوستان مدتیه یک سوالدارم در مورد یک سری اصطلاحات که تفاوتشون رو نمیدونم تعریف هر یکی از واژه ها و اصطلاحات فاند و بورسیه و اسکالرشیپ و فلوشیپ و سایر کمک هزینه های تحصیلی چیه؟ چه تفاوت هایی با هم دارند؟
10
دیدگاه
افزودن پست جدید