اخبار

شرایط ایالت ها برای متقاضیان ویزای 491 استرالیا
۲۵ آبان ۱۳۹۸

شرایط ایالت ها برای متقاضیان ویزای 491 استرالیا

بر اساس گزارش گروه مهاجرت تو اوشنیا، با شروع به کار ویزای جدید ساب کلاس 491 در یک روز تعطیل، ایالت ها و مناطق مختلف استرالیا برای هجوم EOI هایی که پس از 16 نوامبر انتظار می رود سرازیر شوند ، آماده می شوند. اطلاعات زیر تاکنون در دسترس است.   Victoria دولت ویکتوریا از تاریخ 9 صبح روز دوشنبه 18 نوامبر 2019 درخواست های نامزدی ایالت برای ویزای 491 را در راستای برنامه مهاجرت به استرالیا خواهد پذیرفت. هیچ هزینه ای برای درخواست وجود ندارد و آنها می توانند از هر شغلی در لیست های مشاغل مورد نیاز مهاجرت استرالیا استفاده کنند. با این وجود ، کلیه متقاضیان ویزای 491 استرالیا موظفند مدارکی از پیشنهاد شغلی در منطقه ویکتوریا ، ارائه دهند. مدارک و شواهد مربوط به پیشنهاد اشتغال ، فعالیتهای تجاری موسسه متقاضی، تلاشهای استخدامی و نیاز واقعی آنها باید برای متقاضی شغل ارائه شود.   Queensland برنامه دریافت EOI ها در این ایالت برای مهاجرت نیروی کار متخصص به ... ادامه مطلب »
کد پستی های مناطق رجینال استرالیا اعلام شد
۲۲ آبان ۱۳۹۸

کد پستی های مناطق رجینال استرالیا اعلام شد

به گزارش گروه مهاجرت تو اوشنیا اداره مهاجرت استرالیا امروز لیستی از کد های پستی مناطق رجینال استرالیا را منتشر کرد. این مناطق قرار است برای اهداف مهاجرت به استرالیا با ساب کلاس 491 مورد استفاده قرار گیرند. همانطور که قبلاً در اخبار قبلی اعلام شده بود ، کدپستی پرت و ساحل طلایی هم به این لیست اضافه شده است. لطفاً توجه داشته باشید که کدپستی های عنوان شده در لیست زیر فقط در مورد درخواستهای جدید ویزا اعمال می شوند، بنابراین دارندگان ویزای رجینال فعلی 489 نمی توانند به مکانهای تازه اعلام شده نقل مکان نمایند. Regional Postcodes State or Territory Category Postcodes New South Wales Cities and major regional centers 2259, 2264 to 2308, 2500 to 2526, 2528 to 2535 and 2574 New South Wales Regional centers and other regional areas 2250 to 2258, 2260 to 2263, 2311 to 2490, 2527, 2536 to 2551, 2575 to 2739, 2753 to 2754, 2756 to 2758 and 2773 to 2898 Victoria Cities and major regional centers 3211 to 3232, 3235, 3240, 3328, 3330 to 3333, 3340 and 3342 Victoria Regional centers and other regional ... ادامه مطلب »
ماه اکتبر اخبار خوبی در خصوص دعوت نامه ها با خود آورد
۱۱ آبان ۱۳۹۸

ماه اکتبر اخبار خوبی در خصوص دعوت نامه ها با خود آورد

بر اساس اخبار رسیده از اداره مهاجرت استرالیا و تحلیل های انجام گرفته در گروه مهاجرت تو اوشنیا، اطلاعات مربوط به دعوتنامه های صادر شده در ماه اکتبر 2019 در حال حاضر ارائه شده است. این مدارک نشان دهنده افزایش تعداد دعوت ها و رسیدن به 1500 نفر در این دوره است. با بسته شدن ویزای 489 در ماه سپتامبر، هیچ دعوت نامه جدیدی برای این کلاس ویزا صادر نشده است.   حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت یک دعوت نامه در این دوره 80 امتیاز بود و به متقاضیانی تعلق گرفت که تقریبا EOI خود را در ابتدای جون 2019 باز کرده بودند. تعداد متقاضیانی که 90 امتیازی و یا بالاتر بودند هم در این دوره از ارسال دعوتنامه ها تقریباً 190 دعوت نامه بود.   مشاغل PRO RATA: مشاغل پر طرفدار یا همان PRO RATA به عنوان مشاغلی طبقه بندی می شوند که تقاضا برای آنها بیشتر از ظرفیتی است که در آن وجود دارد. بنابراین رقابت برای دعوت ها بسیار شدید است ، و دریافت یک دعوت نامه بدون امتیاز بسیار بالا ... ادامه مطلب »
از این پس دارندگان ویزای مناطق رجینال  ( 491 ) میتوانند از خدمات درمانی دولتی رایگان (Medicare ) استفاده کنند
۰۸ آبان ۱۳۹۸

از این پس دارندگان ویزای مناطق رجینال ( 491 ) میتوانند از خدمات درمانی دولتی رایگان (Medicare ) استفاده کنند

به گزارش گروه مهاجرت تو اوشنیا بر اساس تصویب سازمان قانونگذاری فدرال استرالیا، وزارت بهداشت استرالیا اعلام کرده است که با توجه به قانون بیمه درمانی ، از این پس دارندگان ویزاهای جدید مناطق رجینال میتوانند از خدمات درمانی دولتی رایگان (Medicare ) استفاده نمایند.   این بدان معناست که مهاجران در ویزاهای جدید زیرکلاس 491 و 494 می توانند برای مدت اقامت خود از مدیکر استفاده کنند.   مقایسه با ویزاهای فعلی ادره مهاجرت استرالیا قصد دارد که ویزای 491 را جایگزین ویزای 489 فعلی نماید. متقاضین ویزا 489 ، امکان دسترسی به مدیکر را نداشتند ، به این معنی است که آنها مجبور بودند هزینه های درمانی خود را شخصا پرداخت نمایند. اما با اعلام جدید ، دارندگان ویزای 491 می توانند به پزشک مراجعه کنند یا به بیمارستان بروند و برخی یا تمام هزینه های تحت پوشش Medicare را دریافت نمایند. این به معنای پس انداز هزاران دلار در سال برای این افراد می باشد.   ادامه مطلب »
منطقه پرت و گلد کوست به مناطق رجینال اضافه شدند
۰۶ آبان ۱۳۹۸

منطقه پرت و گلد کوست به مناطق رجینال اضافه شدند

منطقه پرت و گلد کوست به مناطق رجینال اضافه شدند بر اساس بررسی های گروه مهاجرت تو اوشنیا، پس از ایجاد تغییرات در نوامبر سال جاری ، پرت در استرالیا غربی و گلدکوست در کوئینزلند به عنوان "مناطق رجینال" برای اهداف مهاجرت اضافه و اعلام خواهند شد. (برای ویزای 491)   ویزای فارغ التحصیلی در این مناطق طولانی تر خواهد شد دولت های استرالیا غربی و ایالت های کوئینزلند خواستند که پرت و ساحل گلدکوست به منظور جلب دانشجویان بین المللی ، به عنوان "منطقه رجینال" طبقه بندی شوند. این امر به این دلیل است که از ماه نوامبر ، دانشجویانی که در مناطق رجینال تحصیل می کنند ، می توانند به ویزای کار طولای تری که به عنوان ویزای 485 فارغ التحصیل می باشد، دسترسی داشته باشند. از 16 نوامبر، دانشجویانی که در شهرهای رجینال از جمله آدلاید ، ساحل آفتاب ، کانبرا ، نیوکاسل / دریاچه مک کواری ، وولونگونگ / ایلووارا ، ژلونگ ، هوبارت و اکنون پرت و گلدکوست تحصیل ... ادامه مطلب »
بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در استرالیا در گروه مهاجرت تو اوشنیا
۰۱ آبان ۱۳۹۸

بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در استرالیا در گروه مهاجرت تو اوشنیا

بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در استرالیا در گروه مهاجرت تو اوشنیا طبق اعلام وزارت اشتغال ، لیست های جدید شغلی مهاجرت استرالیا، ماه مارس 2020 منتشر خواهند شد. این اداره اکنون بررسی سالانه را در لیست های حرفه ای مهاجرت آغاز کرده است تا اطمینان حاصل کند آنها منعکس کننده نیازهای واقعی مهارت در سراسر استرالیا هستند.   مرحله اول این فرآیند شامل ملاقات با ذینفعان، صنایع و گروههای ذینفع در سراسر کشور برای کسب اطلاعات دقیق در مورد بازار کار استرالیا و کمبود نیروهای ماهر در کشور است. مشاغل پس از آن نشانه گذاری شده و در یک بولتن منتشر می شوند و بعدا در غالب لیست های کوتاه مدت و میان مدت ارائه خواهند شد. برنامه ریزی های رائه شده نشان می دهد که این بولتن احتمالا باید در دسامبر 2019 ارائه گردد.   پس از انتشار بولتن ، در یک دوره زمانی مشخص به متخصصین اجازه داده میشود تا افراد علاقه مند (از جمله مشاغل ، انجمن ها و افراد) ایده ها و استدلال ... ادامه مطلب »
شوک اسکیل سلکت استرالیا در آگوست 2019
۰۲ مهر ۱۳۹۸

شوک اسکیل سلکت استرالیا در آگوست 2019

شوک اسکیل سلکت استرالیا در آگوست 2019 نتایج دوره‌ی آگوست ارائه گردیده است که کمی شوکه کننده هستند. دولت استرالیا درر این ماه فقط 100 دعوت نامه ویزا (بله ، صد) 189 ارسال کرده است که اکثریت قریب به اتفاق دعوت نامه ها برای 85 امتیازی ها به بالا ارسال شده است. این کاهش 90 درصدی در دعوت نامه ها برای این دوره است و احتمالاً برای تعدادی از مهاجران امیدوار ، خبر نا امید کننده ای بوده است. در اخبار کمی بهتر ، دعوت نامه های مربوط به ویزا های موقت حمایت از خانواده Subclass 489 Skilled Regional) ) در تعداد 100 نفر باقی مانده است. کمترین امتیاز مورد نیاز متقاضیان 80 امتیاز برای باز کردن EOI بوده است که در ژانویه سال 2019 برگردانده شده است.    روند صدور دعوتنامه : دعوتنامه ها در استرالیا بر اساس امتیاز هر متقاضی صادر میشوند به این معنی که کسانی که امتیاز بالاتر دارند زودتر دعوت میشوند.  در حالتی که دو نفر امتیاز یکسان داشته باشند، معیار دعوت کردن بر ... ادامه مطلب »
پیش از اقدام برای ویزا سرمایه‌گذاری استرالیا بخوانید
۳۱ شهریور ۱۳۹۸

پیش از اقدام برای ویزا سرمایه‌گذاری استرالیا بخوانید

با اخذ ویزا زیرگروه ۱۸۸ استرالیا، می‌توانید به دفعات وارد خاک استرالیا شوید، از آن خارج شده، خانواده‌تان را همراه‌ بیاورید و حتی به عنوان شهروند دائم استرالیا شناخته شده و از مزایایی چون بیمه‌های خدمات درمانی برخوردار شوید.   پیش‌نیازهای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری (زیرگروه ۱۸۸ و ۸۸۸)   ویزای زیرگروه ۱۸۸، ویزای سرمایه‌گذاری موقت (که پس از اهراز شرایط لازم امکان تبدیل آن به زیرگروه ۸۸۸ و دائمی وجود دارد) و مرسوم‌ترین ویزا برای مهاجرت استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری است، به سه رده کیفی تقسیم می‌شود: Investor stream Significant investor stream Premium investor stream هر سه این ویزاها، شامل دو بخش «تایید صلاحیت» و «مولفه‌های سرمایه‌گذاری» هستند. مرحله نخست یا همان تایید صلاحیت، شامل پارامترهای زیر است:   ۱. سن برای متقاضیان ویزاهای سرمایه‌گذاری رده ۱ و ۲، شرط سنی حداکثر ۵۵ سال وضع شده است. این ... ادامه مطلب »
جدول تخمین میزان زمان انتظار، جهت دریافت دعوتنامه بر اساس شغل و امتیاز
۲۸ دی ۱۳۹۶

جدول تخمین میزان زمان انتظار، جهت دریافت دعوتنامه بر اساس شغل و امتیاز

در قدم اول می خواهیم آنچه را که ما برای پیش بینی های خود در مورد زمان مورد نیاز برای دریافت دعوت نامه ها برای ویزای 189 استفاده می کنیم و عواملی را که ما برای این کار در نظر میگیریم معرفی نماییم.  نکته ی دیگری که باید مد نظر قرار دهید این موضوع است که این تحلیل ها صرفاً بر اساس بررسی های ماست و عوامل بسیار زیاد دیگری که خارج از کنترل ما هستند می توانند در این مورد موثر باشند. بنابراین تضمینی در این آمار وجود ندارد.  در زیر لیست این عوامل را به اطلاع شما می رسانیم: • مجموع دعوت های ارسالی در چند دور بعدی • تعداد دعوتنامه هایی که باید به طور متوسط در هر دوره ارسال گردد تا به تعداد 43990 دعوتنامه که در برنامه ها مهاجرت استرالیا مشخص شده است نزدیک شویم. • تعداد دعوت نامه هایی که احتمالا برای اعضای خانواده صادر خواهد شد که به عنوان بخشی از این 43990 نفر محاسبه می گردد.  • تعداد شهروندان نیوزیلندی که بخشی از برنامه ... ادامه مطلب »
عدم دستیابی اداره مهاجرت استرالیا به اهداف برنامه ریزی شده خود در سال 2016-2017
۰۳ دی ۱۳۹۶

عدم دستیابی اداره مهاجرت استرالیا به اهداف برنامه ریزی شده خود در سال 2016-2017

نتایج برنامه مهاجرت 2016-2017 منتشر شده است. بر خلاف سال های قبل، اداره مهاجرت استرالیا به هدف برنامه ریزی شده خود در مورد اعطای ویزاهای مهاجرتی نرسید و تفاوت قابل توجهی بین تعداد ویزاهای اعطا شده و ویزاهای برنامه ریزی شده به وجود آمده است. این نوع ویزا ها عبارتند از: -* مهاجرت نیروی کار متخصص -* ویزای والدین -* انواع ویزای خانوادگی -* برنامه واجدین شرایط خاص   این مقاله تلاش میکند تا این آمارها را با تکیه بر جزئیات آن ها برسی و تحلیل نماید.   --* برنامه اصلی در زیر خلاصه ای از برنامه اصلی اعطای ویزا به متقاضیان، تعداد واقعی ارائه شده و اختلاف بین آنها را ملاحظه می فرمایید: همانطور که در جدول بالا دیده می شود، سطح برنامه ریزی کلی 190 هزار ویزا برای سال های2017-2018 برنامه ریزی شده بود که متاسفانه به این عدد نرسیدیم و به طور کلی تعداد 6،392 ویزا کمتر از برنامه به متقاضیان اعطا گردیده است.   این تفاوت نشان دهنده  تغییرات معنا ... ادامه مطلب »