گروه وکلای مهاجرت استرالیا و نیوزیلند؛ تو-اوشنیا

اخبار 

جدول تخمین میزان زمان انتظار، جهت دریافت دعوتنامه بر اساس شغل و امتیاز

عدم دستیابی اداره مهاجرت استرالیا به اهداف برنامه ریزی شده خود در سال 2016-2017

عدم دستیابی اداره مهاجرت استرالیا به اهداف برنامه ریزی شده خود در سال 2016-2017
۰۳ دی ۱۳۹۶

نتایج برنامه مهاجرت 2016-2017 منتشر شده است. بر خلاف سال های قبل، اداره مهاجرت استرالیا به هدف برنامه ریزی شده خود در مورد اعطای ویزاهای مهاجرتی نرسید و تفاوت قابل توجهی بین تعداد ویزاهای اعطا شده و ویزاهای برنامه ریزی شده به وجود آمده است. این نوع ویزا ها عبارتند از: -* مهاجرت نیروی کار متخصص -* ویزای والدین -* انواع ویزای خانوادگی -* برنامه واجدین شرایط خاص   این مقاله تلاش میکند تا این آمارها را با تکیه بر جزئیات آن ها برسی و تحلیل نماید.   --* برنامه اصلی در زیر خلاصه ای از برنامه اصلی اعطای ویزا به متقاضیان، تعداد واقعی ارائه شده و اختلاف بین آنها را ملاحظه می فرمایید: همانطور که در جدول بالا دیده می شود، سطح برنامه ریزی کلی 190 هزار ویزا برای سال های2017-2018 برنامه ریزی شده بود که متاسفانه به این عدد نرسیدیم و به طور کلی تعداد 6،392 ویزا کمتر از برنامه به متقاضیان اعطا گردیده است.   این تفاوت نشان دهنده  تغییرات معنا ... ادامه »

چرا دریافت دعوتنامه در این زمان سخت تر و رقابتی تر شده است؟

چرا دریافت دعوتنامه در این زمان سخت تر و رقابتی تر شده است؟
۲۲ آذر ۱۳۹۶

گرفتن دعوت نامه در سال جاری نسبت به سال های گذشته بسیار سخت تر شده است.  این موضوع نه فقط برای رشته های Pro-Rata مانند حسابداری یا فناری اطلاعات و رشته های مهندسی، بلکه برای اکثر مشاغل مورد نیاز استرالیا صادق است. این مقاله به بررسی روند اسکیل سلکت در سال جاری و دلایل دشوارتر شدن این روند و همچنین راه کار هایی برای بهبود شرایط متقاضیا مهاجرت استرالیا می پردازد. پیشینه ویزای مستقل مهارتی 189 ویزای مستقل مهارتی 189 یک ویزای دائمی است که می توانید بر اساس مدارک تحصیلی، تجربه کاری و توانایی زبان انگلیسی خود، آن را اخذ نمایید. این ویزا نیازمند حمایت از طرف خانواده، کارفرما یا دولت استرالیا (ایالتی) نیست و به همین دلیل یک گزینه جذاب برای بسیاری از متقاضیان است. طبق روال کار، شما نمیتوانید برای یک ویزای مستقل مستقیماً درخواست ارائه کنید. ابتدا باید از طریق اسکیل سلکت اعلام علاقه مندی نموده (EOI) و درخواست دعوتنامه کنید. ارسال ... ادامه »

استرالیا ممکن است دریافت ویزای موقت را برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا، پیش از دریافت اقامت دائم (PR) اجباری نماید

سوالات متداول در مورد قوانین دریافت شهروندی استرالیا (اکتبر 2017)

سوالات متداول در مورد قوانین دریافت شهروندی استرالیا (اکتبر 2017)
۰۱ آبان ۱۳۹۶

قانون پیشنهادی دولت استرالیا که برای اصلاح شرایط دریافت شهروندی استرالیا ارائه شده بود در17 اکتبر توسط مجلس سنای این کشور رد شد. درنتیجه کلیه درخواست های ارائه شده برای دریافت شهروندی استرالیا با همان قانون قبلی بررسی خواهند گردید. این تغییرات ممکن است برای جولای 2018 مجددا از طرف دولت درخواست گردد، لذا توصیه میکنیم که هرچه سریعتر درخواست های خود را ارائه نمایید. در این مقاله به بررسی برخی سوالات متداول و الزامات دریافت شهروندی استرالیا خواهیم پرداخت. پرسش: وضعیت قوانین وضع شده ی دولت برای تغییر شرایط دریافت شهروندی هم اکنون چگونه است؟ پاسخ: با توجه به عدم تصویت این قوانین در مجلس سنا، قوانین اجرا نمیشوند و قوانین قدیمی کماکان به عنوان اصل مورد استفاده قرار خواهند گرفت. پرسش: من پرونده خودم را برای دریافت شهروندی استرالیا ارائه کرده ام، شرایط من چگونه خواهد شد؟ پاسخ: اگر شما درخواست خود را برای شهروندی استرالیا ... ادامه »

بررسی و تحلیل دعوتنامه های ارسال شده در سپتامبر 2017

بررسی و تحلیل دعوتنامه های ارسال شده در سپتامبر 2017
۰۶ مهر ۱۳۹۶

نتایج دور دوم  SkillSelect در تاریخ 20 سپتامبر منتشر شد. برای اکثر مشاغل، امتیاز مورد نیاز به همان شکل قبلی ادامه یافته است، اما امتیاز مورد نیاز برای حسابداران برای دریافت دعوتنامه به 85 امتیاز افزایش یافته است. این مقاله به تحلیل آخرین وضعیت دعوت نامه های ارسال شده SkillSelect  خواهد پرداخت  امتیاز مورد نیاز برای برای مشاغل non-pro rata، به منظور دریافت دعوت نامه برای ویزای ساب کلاس189 در 65 امتیاز باقی مانده است. با این حال خبر خوش اینکه زمان انتظار با این امتیاز در حال حاضر به 1 هفته کاهش یافته، بنابراین انتظار می رود که امتیاز مورد نیاز در دور بعدی دعوتنامه ها به 60 امتیاز کاهش یابد. بیشتر مشاغل pro rata در امتیاز قبلی باقی خواهند ماند، اما حسابداری از امتیاز 75 که در دو دور قبلی نیاز داشت به امتیاز 85 افزایش یافته است. تعداد دعوت نامه های صادر شده در این دور همان تعداد دور قبلی (239) عدد می باشد که کمی دور از ذهن به نظر میرسد. چراکه بر ... ادامه »

بررسی و تحلیل دعوتنامه های ارسالی در 23 آگوست سال 2017

بررسی و تحلیل دعوتنامه های ارسالی در 23 آگوست سال 2017
۱۰ شهریور ۱۳۹۶

نتایج ارسال دعوتنامه مربوط به دوره 23 آگوست از SkillSelect منتشر شده است.   در این دوره مشاهده میکنیم که برای کمک به متقاضیان مهاجرت، امتیازات مورد نیاز برای ویزای 189 شروع به کاهش نموده اند. این مقاله به تحلیل و بررسی آخرین نتایج ارسال دعوتنامه ها در برنامه  SkillSelect در سال 2017-2018 خواهد پرداخت و همچنین نگاهی خواهیم داشت به نکات مهم و زمان انتظار برای شغل های پر مخاطب برنامه مهاجرت استرالیا .   ویزای ساب کلا 189 برای مشاغل Non Pro Rata برای مشاغل Non Pro Rata ، حداقل امتیاز برای دریافت دعوتنامه برای ویزای مهارتی 189 در آخرین دور از 70 به 65 امتیاز کاهش یافته است. زمان انتظار نیز برای دریافت دعوتنامه با 65 امتیاز حدود 30 هفته است، اما ما انتظار داریم که در طی چند دور بعدی این زمان به طور قابل ملاحظه ای کاهش یابد. همچنین در نهایت، انتظار داریم حداقل امتیاز مورد نیاز به 60 کاهش یابد، اما کمی دشوار است که پیش بینی کنیم این احتمال در چه زمانی اتفاق ... ادامه »

بررسی وضعیت دعوتنامه های Skill select در جولای و آگوست 2017

بررسی وضعیت دعوتنامه های Skill select در جولای و آگوست 2017
۰۳ شهریور ۱۳۹۶

دوره سوم دعوتنامه های SkillSelect برای برنامه مهاجرت به استرالیا در سال 2017-18 بسیار متفاوت از سال گذشته است.   ما در این دوره شاهد ارسال دعوتنامه های کمتری هستیم و نیاز به نمره های بالاتری را برای این دعوت نامه در برنامه مهاجرتی 189 در مقایسه با سال گذشته شاهدیم. این درحالی است که سقف برخی از رشته ها برای تعدادی از مشاغل اصلی افزایش یافته است.   در این مقاله ما تلاش میکنیم که به بررسی سه بخش در مرحله سوم دعوت نامه ها بپردازیم و نشان خواهیم داد که چه چیزی در دورهای آینده برای محبوب ترین شغل های استرالیا مورد انتظار می باشد.  این مقاله همچنین نگاهی خواهد داشت به آخرین آمار متقاضیان ایالتی در استرالیا.   دعوتنامه های مستقل ساب کلاس 189 در مقایسه با برنامه سال 2017-2016، دعوت نامه های بسیار کمتر تاکنون برای صدور ویزا در کلاس Subclass 189 ارسال شده است. در سال 2017 تنها 1000 دعوت نامه در ماه های جولای و آگوست  برای مهاجرت به استرالیا در ... ادامه »

اتمام ظرفیت پذیرش مهاجران خارجی در ACT (کانبرا )

  ۱   ۲   ۳   ۴