اتمام ظرفیت پذیرش در ACT (کانبرا )

۳۱ مرداد ۱۳۹۶
برنامه مهاجرت ACT در حال حاضر برای متقاضیان خارج از استرالیا بسته شده است.
در تاریخ 23 آگوست 2017  برنامه پذیرش متقاضیان مهاجرت به ACT برای مهاجرت استرالیا در سال مهاجرتی 2017 – 2018 پایان یافت.
بنابر این اگر شما در خارج از
استرالیا زندگی می کنید، وبرای مهاجرت به استرالیا قصد ارائه درخواست به عنوان متقاضی برای استفاده از اسپانسرشیپ ACT را داشتید (subclass 190) متاسفانه امکان ارائه این درخواست را از دست داده اید و باید تا زمان شروع و باز شدن مجدد این برنامه در سال 2018 منتظر بمانید.
اگر شما قبل از بسته شدن برنامه درخواست خود را ارائه نموده اید و وضعیت پرونده شما در حالت "در حال انجام است" می باشد، درخواست باید ارائه شود، و هزینه خدمات هم پیش از ساعت 11:59 (AEST) پنجشنبه 24 آگوست 2017 پرداخت شود.
توجه نمایید که کلیه مدارک باید به صورت کامل ارائه گردند چرا که پس از ارائه مدارک، شما امکان اضافه کردن چیزی به پرونده مهاجرتی را نخواهید داشت.
خانواده درجه یک در کانبرا
این قانون شامل افرادی که دارای خانواده درجه یک در کانبرا هستند نخواهد شد. اگر شما دارای خانواده درجه یک (خانواده یا پیشنهاد شغلی واقعی) در کانبرا هستید؛ یا اگر شما دکترای خود را در یک دانشگاه ACT تکمیل کرده اید، هنوز واجد شرایط برای درخواست اسپانسرشیپ از ACT هستید.
 
ساکنان کانبرا
همچنین این اقدام بر متقاضیان ساکن در کانبرا هم تاثیر نمی گذارد. اگر شما در کانبرا زندگی می کنید و در شغل تخصصی مشغول به کار می باشید، برنامه هنوز برای شما باز است. شما هنوز هم می توانید تقاضای درخواست ویزای کارشناسی (زیر کلاس 190) خود را برای ACT ارسال نمایید، به شرط آنکه با معیارهای فعلی متقاضی مطابقت داشته باشید.