شوک اسکیل سلکت استرالیا در آگوست 2019

۰۲ مهر ۱۳۹۸
شوک اسکیل سلکت استرالیا در آگوست 2019
نتایج دوره‌ی آگوست ارائه گردیده است که کمی شوکه کننده هستند. دولت استرالیا درر این ماه فقط 100 دعوت نامه ویزا (بله ، صد) 189 ارسال کرده است که اکثریت قریب به اتفاق دعوت نامه ها برای 85 امتیازی ها به بالا ارسال شده است. این کاهش 90 درصدی در دعوت نامه ها برای این دوره است و احتمالاً برای تعدادی از مهاجران امیدوار ، خبر نا امید کننده ای بوده است.
در اخبار کمی بهتر ، دعوت نامه های مربوط به ویزا های موقت حمایت از خانواده Subclass 489 Skilled Regional) ) در تعداد 100 نفر باقی مانده است. کمترین امتیاز مورد نیاز متقاضیان 80 امتیاز برای باز کردن EOI بوده است که در ژانویه سال 2019 برگردانده شده است.
 
 روند صدور دعوتنامه :
دعوتنامه ها در استرالیا بر اساس امتیاز هر متقاضی صادر میشوند به این معنی که کسانی که امتیاز بالاتر دارند زودتر دعوت میشوند. 
در حالتی که دو نفر امتیاز یکسان داشته باشند، معیار دعوت کردن بر اساس زمان سابمیت کردن EOI می‌باشد.
.
 
مشاغل پر طرفدار:
مشاغل پر طرفدار به مشاغلی گفته می شوند که تقاضا برای آنها بیشتر از نیازی است که در آن وجود دارد.
با توجه به تقاضای زیاد این رشته ها و مطابق با سالهای گذشته ، گروه های شغلی زیر برای اطمینان از در دسترس بودن دعوت نامه ها در طول برنامه سالانه مهاجرت به استرالیا ، مشمول برنامه های مشاغل پر طرفدار خواهند شد.
اسکیل سلکت ابتدا مکانهای موجود را به ویزاهای مهاتی (طبقه 189) و سپس جایگاه های باقی مانده را به ویزاهای منطقه‌ای (موقت) (زیرمجموعه 489) اختصاص می دهد. اگر کلیه مکانها توسط ویزای زیر طبقه 189 پرشود، هیچ دعوت نامه ای برای ویزای زیرمجموعه 489 در این مشاغل صادر نمی شود.
امتیازات مورد نیاز برای دریافت دعوتنامه در این مشاغل در تاریخ 11 آگوست 2019
* این مورد احتمالا یک اشتباه تایپی می باشد، زیرا پایین ترین امتیاز مورد نیاز 85 بوده است
مشاوره گروه مهاجرتی تو اوشنیا
اگر گرفتن امتیاز اضافی امکان پذیر نباشد ، ممکن است متقاضیان پس از باز شدن ویزاهای جدید زیرکلاس 491 در ماه نوامبر امکان انتخاب آنها فراهم باشد.
مثل همیشه ، ما متقاضیان را ترغیب می کنیم تا در مورد گزینه های موجود با مشاوران ما در تماس باشند. گروه مهاجرت تو اوشنیا پرونده شما را کاملاً ارزیابی کرده و تمام گزینه های موجود را بررسی خواهد کرد
بنابراین هیچوقت منتظر دعوت نامه ای نخواهید بود که بعید باشد بیاید.