ماه اکتبر اخبار خوبی در خصوص دعوت نامه ها با خود آورد

۱۱ آبان ۱۳۹۸
بر اساس اخبار رسیده از اداره مهاجرت استرالیا و تحلیل های انجام گرفته در گروه مهاجرت تو اوشنیا، اطلاعات مربوط به دعوتنامه های صادر شده در ماه اکتبر 2019 در حال حاضر ارائه شده است. این مدارک نشان دهنده افزایش تعداد دعوت ها و رسیدن به 1500 نفر در این دوره است. با بسته شدن ویزای 489 در ماه سپتامبر، هیچ دعوت نامه جدیدی برای این کلاس ویزا صادر نشده است.
 
حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت یک دعوت نامه در این دوره 80 امتیاز بود و به متقاضیانی تعلق گرفت که تقریبا EOI خود را در ابتدای جون 2019 باز کرده بودند. تعداد متقاضیانی که 90 امتیازی و یا بالاتر بودند هم در این دوره از ارسال دعوتنامه ها تقریباً 190 دعوت نامه بود.
 
مشاغل PRO RATA:
مشاغل پر طرفدار یا همان PRO RATA به عنوان مشاغلی طبقه بندی می شوند که تقاضا برای آنها بیشتر از ظرفیتی است که در آن وجود دارد. بنابراین رقابت برای دعوت ها بسیار شدید است ، و دریافت یک دعوت نامه بدون امتیاز بسیار بالا تقریباً غیرممکن است.
برای دور دعوت شدگان 11 اکتبر 2019 ، امتیازات مشاغل پر طرفدار یا PRO RATA به شرح زیر بوده است:

 کدام شغلها بیشترین دعوت نامه را دریافت کرده اند؟
پس از مقایسه اعداد سقف هر رشته مورد نیاز از دور ماه سپتامبر، می بینیم که اکثریت قریب به اتفاق دعوت ها به مشاغل IT اختصاص یافته اند. برنامه نویسان نرم افزار و برنامه های کاربردی (مجدداً در 361 دعوت نامه) ، تحلیلگران تجارت و سیستم های فناوری اطلاعات و ارتباطات (107 دعوت نامه) و متخصصان شبکه رایانه (106 دعوت). این بالغ بر یک سوم از کلیه دعوت نامه های ارسال شده است.
جمع ده مشاغل برتر عبارتند از:
 
پرستاران - 134 دعوت نامه
حسابداران - 114 دعوت نامه
مهندسی عمران - 98 دعوت نامه
معماران و معماران منظر - 94 دعوت نامه
مهندسان برق - 82 دعوت نامه
مهندسی مخابرات - 80 دعوت نامه؛ و
مهندسین صنعتی ، مکانیک و تولید - 66 دعوت نامه
 
 
توصیه گروه مهاجرت تو اوشنیا
با نزدیک شدن به تاریخ معرفی ویزا موقت منطقه ای، به متقاضیان مهاجرت استرالیا با EOI های امتیاز کمتر از 85 امتیاز توصیه می شود حتما برای این نوع ویزا (ویزای 491 استرالیا) اقدام نمایند.
همچنین با توجه به بالا رفتن تعداد دعوتنامه ها، ممکن است امکان استفاده از ویزای ساب کلاس 190 هم وجود داشته باشد ، زیرا این نوع ویزای استرالیا 5 امتیاز به امتیازات شما اضافه مینماید.
 
مثل همیشه ، مشاوران مهاجرت ما برای ارزیابی شرایط شما آماده هستند. ما همچنین می توانیم EOI های موجود را بررسی کنیم تا راه های افزایش امتیاز یا گزینه های جایگزین را به شما معرفی کنیم.