خدمات پس از لندینگ

پس از خروج از فرودگاه، راهی کجا شویم؟ در کدام مکان ساکن شویم؟ چه کسی به استقبالمان می‌آید؟ چگونه باید خانه تهیه کنیم؟ پیداکردن کار چه مراحلی دارد؟ رزومه‌ باید چه فرمتی داشته باشد؟ چگونه اتوموبیل بخریم؟ در کدام بانک حساب باز کنیم؟ کارت بیمه از کجا تهیه کنیم؟ و...

این‌ها بخشی از هزاران سؤالی است که در لحظۀ ورود به خاک کشوری جدید پیش روی شما قرار خواهد گرفت. واقعیت این است که مهاجرت از همان هنگام که هواپیمای شما در خاک استرالیا فرود می‌آید، آغاز می‌شود. و شما باید آمادگی رویارویی با چالش‌هایی جدید داشته باشید. در این میان، داشتن مشاوری که  قدم‌به‌قدم و در هر مرحله کنار شما باشد، مؤثرترین عامل در کاهش تنش‌ها و استرس‌های شماست.

شرکت مهاجرتی تو-اوشنیا، علاوه‌بر ارائۀ خدمات مهاجرتی مربوط به ویزا (از اقدام تا صدور)، در دوران  پس از لندینگ هم می‎تواند در کنار شما باشد. چنانچه درخواست بهره‌گیری از این بخش از خدمات را داشته باشید، مشاوران ما می‌توانند از لحظۀ لندینگ شما در خاک استرالیا، در کنار شما باشند. ما می‌توانیم پیش از ورود شما به خاک استرالیا، متناسب با بودجۀ شما و باتوجه‌به شناختی که از مناطق[1] مختلف در شهرهای استرالیا داریم، به شما مشاوره دهیم و منزل مدنظر شما را برایتان اجاره کنیم. مشاوران ما در فرودگاه به استقبال شما می‌آیند و شما را به درب منزلتان می‌رسانند. به‌علاوه، از فردای ورودتان، در تمام مراحل تهیۀ سیم‌کارت تلفن همراه، افتتاح حساب بانکی، تهیۀ کارت بیمۀ درمانی مدیکر[2]، تهیۀ رزومۀ کاری و دادن مشاورۀ کاریابی[3] در کنار شما هستیم و تنهایتان نمی‌گذاریم. 
 
[1]. suberbs  
[2]. Medicare
[3]. Job Seeking

 

فرم تماس

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.